İran İhracat Zirvesi ve Fuarı Van'da Yapılacak

İran İhracat Zirvesi ve Fuarı Van'da Yapılacak

İran İhracat Zirvesi ve Fuarı

27-30 Ekim 2016 tarihleri arasında Van Ortadoğu Fuar ve Kongre Merkezi'nde Ajans Asya Fuarcılık Org. San. Tic. Ltd. Şti tarafından inşaat, mobilya, tekstil ve otomotiv sektörlerine yönelik olarak İran İhracat Zirvesi ve Fuarı düzenlenecektir. İlk defa bu yıl düzenlenecek olan fuarda Türk firmaları ile İran firmalarının buluşturulması amaçlanmaktadır. Fuara Ajansımız katılım sağlayacak olup talep eden firmalar için standart 10-15 m2 stant yeri ücretsiz olarak verilecektir. Ulaşım, konaklama, nakliye, stant içi görseller gibi diğer tüm masraflar ve hizmetler katılmak isteyen firmalar tarafından karşılanacaktır. Ajansımız bu giderleri karşılamayacaktır.

Başvuru için ekteki talep formunun doldurup kaşeli ve imzalı olarak, en geç 10 Ekim 2016 tarihine kadar, Diyarbakır Yatırım Destek Ofisine elden teslim edilmesi gerekmektedir.

EK

Firma Fuar Katılım Talep Formu ve Taahhütname:

27-30 Ekim 2016 tarihleri arasında Van Ortadoğu Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan İran İhracat Zirvesi ve Fuarı'na Ajansınızın sağlayacağı stant ile katılım sağlamayı talep ediyoruz.

Ajansınızın yer vermesi halinde, fuara firmamızı temsil edecek en az bir kişi ile tam zamanlı olarak katılım sağlayacağımızı ve fuar süresince bize verilecek stantta ürünlerimizi sergileyeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Diğer Haberler

19.04.2019
Diyarbakır ve Şanlıurfa’da Proje Hazırlama Eğitimleri Başvuruları Başladı

2019 Yılı Mali Destek Programları kapsamında Karacadağ Kalkı...

27.04.2020
Ajansımız 6 Milyon Tl Bütçeli Covıd-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı Teklif Çağrısı’nı İlan Etti

Karacadağ Kalkınma Ajansı, Covid-19 ile Mücadele ve Dayanıkl...